2020 - 2021
 
ALFABETIKOKI / POR ORDEN ALFABÉTICO
 

Zuzendaritza taldea eta Orientazio saila

Kargua

Irakaslea

Guraso bilera

Eguna - ordua

Zuzendaria

Aster Navas

Asteartea / Martes

10:20 - 11:15

Zuzendariordea

Pilar Villegas

Ostirala / Viernes

11:45 - 12:40

Ikasketa burua

Julián Enfedaque

Astelehena / Lunes

10:20 - 11:15

Idazkaria

Roberto Dudagoitia

Asteazkena / Miércoles

10:20 - 11:15

Orientatzailea

Mila Oribe

Asteartea / Martes

8:30 - 9:25

P.T.

Marije Palacios / Lainoa Laka

Asteartea / Martes

11:45 - 12:40

P.T.

Andrea Febrero

Asteazkena / Miércoles

9:25 - 10:20

 


 

DBH 1.D

Irakasgaia

Irakaslea

Guraso bilera

Eguna - ordua

Erlijioa

Verónica Ansede

Astelehena / Lunes

11:45 - 12:40

Balio Etikoak

Marijose González

Astelehena / Lunes

12:40 - 13:35

Biologia - Geologia

Oihana Urquiza

Asteazkena / Miércoles

11:45 - 12:40

Euskara

Garbiñe Murillo

Asteazkena / Miércoles

10:20 - 11:15

Geografia - Historia

Mikel Mimentza (Batirtze Martín)

Astelehena / Lunes

12:40 - 13:35

Gorputz Hezkuntza

Ibai Ibáñez

Asteazkena / Miércoles

11:45 - 12:40

Ingelesa

Silvia León

Asteazkena / Miércoles

11:45 - 12:40

Lengua castellana

Karmele Irazuegui

Osteguna / Jueves

11:45 - 12:40

Matematika

Iera Gaminde

Asteartea / Martes

9:25 - 10:20

Musika

Miren Vicandi

Ostirala / Viernes

12:40 - 13:35

Teknologia

Zigor Morentín

Asteartea / Martes

11:45 - 12:40

Tutoretza

Oihana Urquiza

Asteazkena / Miércoles

11:45 - 12:40

 


 

DBH 1.E

Irakasgaia

Irakaslea

Guraso bilera

Eguna - ordua

Erlijioa

Verónica Ansede

Astelehena / Lunes

11:45 - 12:40

Balio Etikoak

Marijose González

Ibai Ibáñez

Astelehena / Lunes

Asteazkena / Miércoles

12:40 - 13:35

11:45 - 12:40

Biologia - Geologia

Oihana Urquiza

Asteazkena / Miércoles

11:45 - 12:40

Euskara

Garbiñe Murillo

Asteazkena / Miércoles

10:20 - 11:15

Geografia - Historia

Mikel Mimentza (Batirtze Martín)

Astelehena / Lunes

12:40 - 13:35

Gorputz Hezkuntza

Ibai Ibáñez

Asteazkena / Miércoles

11:45 - 12:40

Ingelesa

Silvia León

Asteazkena / Miércoles

11:45 - 12:40

Lengua castellana

Karmele Irazuegui

Osteguna / Jueves

11:45 - 12:40

Matematika

Joana Barayazarra (Diego López)

Asteazkena / Miércoles

9:25 - 10:20

Musika

Miren Vicandi

Ostirala / Viernes

12:40 - 13:35

Teknologia

Zigor Morentín

Asteartea / Martes

11:45 - 12:40

Tutoretza

Joana Barayazarra / Diego López

Asteazkena / Miércoles

9:25 - 10:20

 


 

DBH 1.F

Irakasgaia

Irakaslea

Guraso bilera

Eguna - ordua

Erlijioa

Verónica Ansede

Astelehena / Lunes

11:45 - 12:40

Balio Etikoak

Ibai Ibáñez

Asteazkena / Miércoles

11:45 - 12:40

Biologia - Geologia

Iera Gaminde

Asteartea / Martes

9:25 - 10:20

Euskara

Garbiñe Murillo

Asteazkena / Miércoles

10:20 - 11:15

Geografia - Historia

Mikel Mimentza (Batirtze Martín)

Astelehena / Lunes

12:40 - 13:35

Gorputz Hezkuntza

Isabel Fernández

Osteguna / Jueves

10:20 - 11:15

Ingelesa

Silvia León

Asteazkena / Miércoles

11:45 - 12:40

Lengua castellana

Eneritz Ordorika

Asteazkena / Miércoles

11:45 - 12:40

Matematika

Iera Gaminde

Asteartea / Martes

9:25 - 10:20

Musika

Miren Vicandi

Ostirala / Viernes

12:40 - 13:35

Teknologia

Zigor Morentín

Asteartea / Martes

11:45 - 12:40

Tutoretza

Miren Vicandi

Ostirala / Viernes

12:40 - 13:35

 


 

DBH 2.D

Irakasgaia

Irakaslea

Guraso bilera

Eguna - ordua

Erlijioa

Verónica Ansede

Astelehena / Lunes

11:45 - 12:40

Balio Etikoak

Marijose González

Astelehena / Lunes

12:40 - 13:35

Euskara

Garbiñe Murillo

Janire Rodríguez

Asteazkena / Miércoles

Ostirala / Viernes

10:20 - 11:15

9:25 - 10:20

Fisika - Kimika

Ane Iturregui

Asteartea / Martes

9:25 - 10:20

Geografia - Historia

Mikel Jareño

Astelehena / Lunes

9:25 - 10:20

Gorputz Hezkuntza

Isabel Fernández

Osteguna / Jueves

10:20 - 11:15

Ingelesa

Patricia Risques

Ostirala / Viernes

10:20 - 11:15

Lengua Castellana

Eneritz Ordorika

Marian Serrano

Asteazkena / Miércoles

Asteartea / Martes

11:45 - 12:40

10:20 - 11:15

Matematika

Joana Barayazarra (Diego López)

Itziar Goitia

Asteazkena / Miércoles

Astelehena / Lunes

9:25 - 10:20

13:35 - 14:30

Musika

Miren Vicandi

Ostirala / Viernes

12:40 - 13:35

Plastika

Marilu Pérez

Astelehena / Lunes

11:45 - 12:40

Teknologia

Zigor Morentín

Asteartea / Martes

11:45 - 12:40

Tutoretza

Zigor Morentín

Asteartea / Martes

11:45 - 12:40

 


 

DBH 2.E

Irakasgaia

Irakaslea

Guraso bilera

Eguna - ordua

Erlijioa

Verónica Ansede

Astelehena / Lunes

11:45 - 12:40

Balio Etikoak

Alexander Herrero

Osteguna / Jueves

11:45 - 12:40

Euskara

Ziortza Vega

Garbiñe Murillo

Asteartea / Martes

Asteazkena / Miércoles

9:25 - 10:20

10:20 - 11:15

Fisika - Kimika

Oihana Urquiza

Asteazkena / Miércoles

11:45 - 12:40

Geografia - Historia

Mikel Jareño

Astelehena / Lunes

9:25 - 10:20

Gorputz Hezkuntza

Isabel Fernández

Osteguna / Jueves

10:20 - 11:15

Ingelesa

Sara Sagarna (Ander Arjona)

Ostirala / Viernes

11:45 - 12:40

Lengua Castellana

Eneritz Ordorika

Marian Serrano

Asteazkena / Miércoles

Asteartea / Martes

11:45 - 12:40

10:20 - 11:15

Matematika

Joana Barayazarra (Diego López)

Itziar Goitia

Asteazkena / Miércoles

Astelehena / Lunes

9:25 - 10:20

13:35 - 14:30

Musika

Miren Vicandi

Ostirala / Viernes

12:40 - 13:35

Plastika

Marilu Pérez

Astelehena / Lunes

11:45 - 12:40

Teknologia

Zigor Morentín

Asteartea / Martes

11:45 - 12:40

Tutoretza

Sara Sagarna (Ander Arjona)

Ostirala / Viernes

11:45 - 12:40

 


 

DBH 2.F

Irakasgaia

Irakaslea

Guraso bilera

Eguna - ordua

Erlijioa

Verónica Ansede

Astelehena / Lunes

11:45 - 12:40

Balio Etikoak

Marijose González

Astelehena / Lunes

12:40 - 13:35

Euskara

Janire Rodríguez

Garbiñe Murillo

Ostirala / Viernes

Asteazkena / Miércoles

9:25 - 10:20

10:20 - 11:15

Fisika - Kimika

Ane Iturregui

Asteartea / Martes

9:25 - 10:20

Geografia - Historia

Alexander Herrero

Osteguna / Jueves

11:45 - 12:40

Gorputz Hezkuntza

Isabel Fernández

Osteguna / Jueves

10:20 - 11:15

Ingelesa

Patricia Risques

Ostirala / Viernes

10:20 - 11:15

Lengua Castellana

Eneritz Ordorika

Marian Serrano

Asteazkena / Miércoles

Asteartea / Martes

11:45 - 12:40

10:20 - 11:15

Matematika

Joana Barayazarra (Diego López)

Maite González

Asteazkena / Miércoles

Asteartea / Martes

9:25 - 10:20

11:45 - 12:40

Musika

Miren Vicandi

Ostirala / Viernes

12:40 - 13:35

Plastika

Marilu Pérez

Astelehena / Lunes

11:45 - 12:40

Teknologia

Zigor Morentín

Asteartea / Martes

11:45 - 12:40

Tutoretza

Eneritz Ordorika

Asteazkena / Miércoles

11:45 - 12:40

 


 

DBH 3.D

Irakasgaia

Irakaslea

Guraso bilera

Eguna - ordua

Erlijioa

Verónica Ansede

Astelehena / Lunes

11:45 - 12:40

Balio Etikoak

Ibai Ibáñez

Asteazkena / Miércoles

11:45 - 12:40

Biologia - Geologia

Aitor Guadix (Mikel Entziondo)

Asteartea / Martes

10:20 - 11:15

Euskara

Ziortza Vega

Asteartea / Martes

9:25 - 10:20

Fisika - Kimika

Ziortza Cruz

Astelehena / Lunes

11:45 - 12:40

Geografia - Historia

Marijose González

Astelehena / Lunes

12:40 - 13:35

Gorputz Hezkuntza

Isabel Fernández

Osteguna / Jueves

10:20 - 11:15

Ingelesa

Patricia Risques

Ostirala / Viernes

10:20 - 11:15

Lengua Castellana

Karmele Irazuegui

Osteguna / Jueves

11:45 - 12:40

Matematika

Ainhoa Bilbao

Osteguna / Jueves

11:45 - 12:40

Musika

Miren Vicandi

Ostirala / Viernes

12:40 - 13:35

Plastika

Marilu Pérez

Astelehena / Lunes

11:45 - 12:40

Teknologia

Roberto Dudagoitia

Asteazkena / Miércoles

10:20 - 11:15

Tutoretza

Karmele Irazuegui

Osteguna / Jueves

11:45 - 12:40

 


 

DBH 3.E

Irakasgaia

Irakaslea

Guraso bilera

Eguna - ordua

Erlijioa

Verónica Ansede

Astelehena / Lunes

11:45 - 12:40

Balio Etikoak

Marijose González

Astelehena / Lunes

12:40 - 13:35

Biologia - Geologia

Aitor Guadix (Mikel Entziondo)

Asteartea / Martes

10:20 - 11:15

Euskara

Ziortza Vega

Asteartea / Martes

9:25 - 10:20

Fisika - Kimika

Ziortza Cruz

Astelehena / Lunes

11:45 - 12:40

Geografia - Historia

Marijose González

Astelehena / Lunes

12:40 - 13:35

Gorputz Hezkuntza

Isabel Fernández

Osteguna / Jueves

10:20 - 11:15

Ingelesa

Patricia Risques

Ostirala / Viernes

10:20 - 11:15

Lengua Castellana

Marian Serrano

Asteartea / Martes

10:20 - 11:15

Matematika

Ainhoa Bilbao

Osteguna / Jueves

11:45 - 12:40

Musika

Miren Vicandi

Ostirala / Viernes

12:40 - 13:35

Plastika

Marilu Pérez

Astelehena / Lunes

11:45 - 12:40

Teknologia

Zigor Morentín

Asteartea / Martes

11:45 - 12:40

Tutoretza

Marilu Pérez

Astelehena / Lunes

11:45 - 12:40

 


 

DBH 4.D

Irakasgaia

Irakaslea

Guraso bilera

Eguna - ordua

Erlijioa

Verónica Ansede

Astelehena / Lunes

11:45 - 12:40

Balio Etikoak

Ibai Ibáñez

Asteazkena / Miércoles

11:45 - 12:40

Biologia - Geologia

Aitor Guadix (Mikel Entziondo)

Asteartea / Martes

10:20 - 11:15

Euskara

Janire Rodríguez

Ostirala / Viernes

9:25 - 10:20

Fisika - Kimika

Jesús Ulayar

Osteguna / Jueves

10:20 - 11:15

Geografia - Historia

Ander Guaza

Astelehena / Lunes

10:20 - 11:15

Gorputz Hezkuntza

Isabel Fernández

Osteguna / Jueves

10:20 - 11:15

IKT

Maite González

Asteartea / Martes

11:45 - 12:40

Ingelesa

Patricia Risques

Ostirala / Viernes

10:20 - 11:15

Latina

Sara Sagarna (Ander Arjona)

Ostirala / Viernes

11:45 - 12:40

Lengua Castellana

Marian Serrano

Asteartea / Martes

10:20 - 11:15

Matematika Aka.

Maite González

Asteartea / Martes

11:45 - 12:40

Matematika Apli.

Ainhoa Bilbao

Osteguna / Jueves

11:45 - 12:40

Plastika

Itsaso Arretxe (Lanire Briz)

Asteartea / Martes

11:45 - 12:40

Tutoretza

Patricia Risques

Ostirala / Viernes

10:20 - 11:15

 


 

DBH 4.E

Irakasgaia

Irakaslea

Guraso bilera

Eguna - ordua

Erlijioa

Verónica Ansede

Astelehena / Lunes

11:45 - 12:40

Balio Etikoak

Marijose González

Astelehena / Lunes

12:40 - 13:35

Biologia - Geologia

Aitor Guadix (Mikel Entziondo)

Asteartea / Martes

10:20 - 11:15

Euskara

Janire Rodríguez

Ostirala / Viernes

9:25 - 10:20

Fisika - Kimika

Jesús Ulayar

Osteguna / Jueves

10:20 - 11:15

Geografia - Historia

Alexander Herrero

Osteguna / Jueves

11:45 - 12:40

Gorputz Hezkuntza

Isabel Fernández

Osteguna / Jueves

10:20 - 11:15

IKT

Maite González

Asteartea / Martes

11:45 - 12:40

Ingelesa

Maite García

Astelehena / Lunes

12:40 - 13:35

Latina

Sara Sagarna (Ander Arjona)

Ostirala / Viernes

11:45 - 12:40

Lengua Castellana

Marian Serrano

Asteartea / Martes

10:20 - 11:15

Matematika Aka.

Maite González

Asteartea / Martes

11:45 - 12:40

Matematika Apli.

Ainhoa Bilbao

Osteguna / Jueves

11:45 - 12:40

Plastika

Itsaso Arretxe (Lanire Briz)

Asteartea / Martes

11:45 - 12:40

Tutoretza

Aitor Guadix (Mikel Entziondo)

Asteartea / Martes

10:20 - 11:15

 


 

BATX. 1.D

Irakasgaia

Irakaslea

Guraso bilera

Eguna - ordua

Alemana

Maite García

Astelehena / Lunes

12:40 - 13:35

Anatomy Applied

Xabi Monreal

Ostirala / Viernes

9:25 - 10:20

Biologia - Geologia

Xabi Monreal

Ostirala / Viernes

9:25 - 10:20

Euskara

Ziortza Vega

Asteartea / Martes

9:25 - 10:20

Filosofia

Marijose González

Astelehena / Lunes

12:40 - 13:35

Fisika - Kimika

Jesús Ulayar

Osteguna / Jueves

10:20 - 11:15

Gorputz Hezkuntza

Isabel Fernández

Osteguna / Jueves

10:20 - 11:15

IKT

Ainhoa Bilbao

Osteguna / Jueves

11:45 - 12:40

Itziar Goitia

Astelehena / Lunes

13:35 - 14:30

Industri Teknologia

Roberto Dudagoitia

Asteazkena / Miércoles

10:20 - 11:15

Ingelesa

Silvia León

Asteazkena / Miércoles

11:45 - 12:40

Lengua Castellana

Karmele Irazuegui

Osteguna / Jueves

11:45 - 12:40

Marrazketa Teknikoa

Itsaso Arretxe (Lanire Briz)

Asteartea / Martes

11:45 - 12:40

Matematika

Maite González

Asteartea / Martes

11:45 - 12:40

Tutoretza

Marijose González

Astelehena / Lunes

12:40 - 13:35

 


 

BATX. 1.E

Irakasgaia

Irakaslea

Guraso bilera

Eguna - ordua

Alemana

Maite García

Astelehena / Lunes

12:40 - 13:35

Anatomy Applied

Xabier Monreal

Ostirala / Viernes

9:25 - 10:20

Ekonomia

Ander Guaza

Astelehena / Lunes

10:20 - 11:15

Euskara

Ziortza Vega

Asteartea / Martes

9:25 - 10:20

Filosofia

Marijose González

Astelehena / Lunes

12:40 - 13:35

Gorputz Hezkuntza

Ibai Ibáñez

Asteazkena / Miércoles

11:45 - 12:40

Historia

Mikel Mimentza (Batirtze Martín)

Astelehena / Lunes

12:40 - 13:35

IKT

Itziar Goitia

Astelehena / Lunes

13:35 - 14:30

Ainhoa Bilbao

Osteguna / Jueves

11:45 - 12:40

Industri Teknologia

Roberto Dudagoitia

Asteazkena / Miércoles

10:20 - 11:15

Ingelesa

Silvia León

Asteazkena / Miércoles

11:45 - 12:40

Latina

Sara Sagarna (Ander Arjona)

Ostirala / Viernes

11:45 - 12:40

Lengua Castellana

Karmele Irazuegui

Osteguna / Jueves

11:45 - 12:40

Matematika GZ

Itziar Goitia

Astelehena / Lunes

13:35 - 14:30

Tutoretza

Mikel Mimentza (Batirtze Martín)

Astelehena / Lunes

12:40 - 13:35

 


 

BATX. 2.D

Irakasgaia

Irakaslea

Guraso bilera

Eguna - ordua

Alemana

Maite García

Astelehena / Lunes

12:40 - 13:35

Biologia

Xabier Monreal

Ostirala / Viernes

9:25 - 10:20

Euskara

Janire Rodríguez

Ostirala / Viernes

9:25 - 10:20

Fisika

Jesús Ulayar

Osteguna / Jueves

10:20 - 11:15

Historia

Alexander Herrero

Osteguna / Jueves

11:45 - 12:40

IKT

Maite González

Asteartea / Martes

11:45 - 12:40

Ingelesa

Maite García

Astelehena / Lunes

12:40 - 13:35

Kimika

Aitor Guadix (Mikel Entziondo)

Asteartea / Martes

10:20 - 11:15

Lengua Castellana

Marian Serrano

Asteartea / Martes

10:20 - 11:15

Lurra

Xabier Monreal

Ostirala / Viernes

9:25 - 10:20

Matematika

Itziar Goitia

Astelehena / Lunes

13:35 - 14:30

Psychology

Julián Enfedaque

Astelehena / Lunes

10:20 - 11:15

Tutoretza

Alexander Herrero

Osteguna / Jueves

11:45 - 12:40

 


 

BATX. 2.E

Irakasgaia

Irakaslea

Guraso bilera

Eguna - ordua

Alemana

Maite García

Astelehena / Lunes

12:40 - 13:35

Artearen Hª

Mikel Mimentza (Batirtze Martín)

Astelehena / Lunes

12:40 - 13:35

Ekonomia

Ander Guaza

Astelehena / Lunes

10:20 - 11:15

Euskara

Janire Rodríguez

Ostirala / Viernes

9:25 - 10:20

Filosofia

Marijose González

Astelehena / Lunes

12:40 - 13:35

Historia

Alexander Herrero

Osteguna / Jueves

11:45 - 12:40

IKT

Maite González

Asteartea / Martes

11:45 - 12:40

Ingelesa

Maite García

Astelehena / Lunes

12:40 - 13:35

Latina

Sara Sagarna (Ander Arjona)

Ostirala / Viernes

11:45 - 12:40

Lengua Castellana

Marian Serrano

Asteartea / Martes

10:20 - 11:15

Lurraren ZZ.

Xabier Monreal

Ostirala / Viernes

9:25 - 10:20

Marrazketa Teknikoa

Itsaso Arretxe (Lanire Briz)

Asteartea / Martes

11:45 - 12:40

Matematika GZ

Itziar Goitia

Astelehena / Lunes

13:35 - 14:30

Matematika ZZ

Itziar Goitia

Astelehena / Lunes

13:35 - 14:30

Psychology

Julián Enfedaque

Astelehena / Lunes

10:20 - 11:15

Tutoretza

Janire Rodríguez

Ostirala / Viernes

9:25 - 10:20